22 Mayıs 2017 Pazartesi

Yıldırım “Sağlıkta Taşeron Olmaz” diye Konuştu

Karacabey, Turizm Fuarı'na Çıkarma Yaptı

''Marka Kent' hedefleri doğrultusunda kararlılıkla ilerleyen Karacabey Belediyesi, İstanbul'un ev sahipliğinde düzenlenen EMITT Fuarı'na adeta çıkarma yaptı.

07 Şubat 2017 Salı 22:40
Karacabey, Turizm Fuarı'na Çıkarma Yaptı

Büyükçekmece, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen EMITT (East Mediterranean International Tourism and Travel) Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda boy gösteren Karacabey Belediyesi, fuar süresince ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Dünyanın beş büyük turizm fuarı arasında gösterilen organizasyonda Bursa standı içerisinde yer alan Karacabey Belediyesi, 'Güzellikler şehri Karacabey'i, hazırladıkları broşür ve nilüfer motifleri ile başarılı bir şekilde temsil etti.

"Karacabey, Türk ve Dünya Turizminin Gözdesi Olacak"

Doğal ve kültürel güzellikleri, longoz ormanları, ıhlamur ormanları, yarış atları, ayı barınağı, eşsiz kumsalları vb. gibi ender güzelliklere sahip Karacabey'in, turizm potansiyeline gerçek bir ivme kazandırma adına harekete geçtiklerini ifade eden Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan; "İlçemizi Türk ve dünya turizminin gözdesi haline getirmeyi hedefliyoruz. Şu ana kadar keşfedilmemiş, duyurulmamış eşsiz güzelliklerimizi, ülke ve dünya gündemine taşıma amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz" şeklinde konuştu.

kizilay_banner_468X060

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce hangi Memur konfederasyonu, memurun hakkını tam anlamıyla daha iyi korumakta?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV