26 Temmuz 2017 Çarşamba

İzmir Valisi Erol Ayyıldız Şehit Kabristanlarını Ziyaret Etti

Bodrum'da Turizm Çalışmaları Hızla Sürüyor

FTI Group yöneticileri Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

15 Şubat 2017 Çarşamba 09:37
Bodrum'da Turizm Çalışmaları Hızla Sürüyor

FTI Group yöneticileri Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'u makamında ziyaret etti.

Ziyarete Almanya'dan FTI Group Türkiye Direktörü Hicabi Ayhan, şirket yetkililerinden Senior Key Account Manager Kathrin Gatterdam, Meeting Point Turkey Ege Direktörü Orhan Kangül ile Bodrum Kontrat Müdürü Hakan Alim katıldı.

2017 için gerçekleştirilecek çalışmaların konuşulduğu ziyarette, iş birliğiyle sıkıntıların azaltılabileceği konusunda fikir birliğine vardı. FTI Group Türkiye Direktörü Hicabi Ayhan, Bölgenin turizm alanında "Group" olarak yatırımlara devam edeceklerini hatta riskli geçen sezona rağmen ilave uçak dahi programa alınabileceğini de ifade etti. Ayhan, Bodrum'un önümüzdeki yaz sezonunda kültürel, tarihi ve sanatsal mekanların tanıtımı konusunda bir adım daha yükselmesi için mümkün olan en yüksek çabayı göstereceklerini paylaştı.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise, "Bodrum'un tanıtılması için Bodrum Belediyesi olarak elimizden geleni yapmaya hazırız. Projelerinizi bizimle paylaştığınız için de ayrıca teşekkür ederim. Hepimiz Bodrum için çalışıyoruz. Bodrum'un en önemli geçim kaynağı olan turizmin zor süreçleri atlatması için çalışacağız" şeklinde konuştu.

Toplantıda ayrıca FTI Group'un bünyesinde bulunan ve ülkesel yayın yapmakta olan Sonnenklar TV'de Bodrum'un belediye tarafından hazırlatılan tanıtım filmlerinin yayınlanmasına karar verildi. Ayrıca TV ekibi Bodrum'a gelerek Başkan Kocadon ile ilçenin tarihini ve kültürünü yansıtan mekanlarda yayınlar yapacak. - MUĞLA

kizilay_banner_468X060

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce hangi Memur konfederasyonu, memurun hakkını tam anlamıyla daha iyi korumakta?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV