26 Mayıs 2017 Cuma

Yıldırım “Sağlıkta Taşeron Olmaz” diye Konuştu

Teknoloji bağımlılığı bu konferansta konuşulacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü ve İlim Yayma Cemiyeti tarafından düzenlenecek.

02 Aralık 2016 Cuma 14:12
Teknoloji bağımlılığı  bu konferansta konuşulacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü, gerçekleştirdiği konferanslarla kültür, fikir ve sosyal hayatımıza katkılar sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda İBB Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü'nün İlim Yayma Cemiyeti Fatih Şubesi ile birlikte gerçekleştireceği konferansta, özellikle gençler arasında daha sık karşılaşılan cep telefonu ve internet bağımlılığı başta olmak üzere teknoloji bağımlılığı ayrıntılı bir şekilde ele alınacak.

"Teknoloji Bağımlılığı" başlıklı program, 8 Aralık Perşembe günü İBB Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi'nde düzenlenecek. Alanında uzman psikolog Mehmet Dinç tarafından verilecek konferansta; "Bağımlılık nedir?", "Teknoloji bağımlılığı hangi boşluğun yerini dolduruyor?", "Her yeni teknoloji bağımlılık getirir mi?", "Çocuklar niçin bilgisayarın başından kalmıyor?", "Hangi sitelerde nelerle zaman kaybediliyor?", "İnternet özellikle çocuklar için ne kadar zararlı?" ve "Teknoloji bağımlılığıyla nasıl başa çıkılır?" gibi birçok sorular cevaplanarak katılımcılar konuyla ilgili bilgilendirilecek. Halka açık ve ücretsiz gerçekleşecek olan program, 19.00'da başlayacak.

kizilay_banner_468X060

Anahtar Kelimeler: Konferansta

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce hangi Memur konfederasyonu, memurun hakkını tam anlamıyla daha iyi korumakta?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV