26 Temmuz 2017 Çarşamba

İzmir Valisi Erol Ayyıldız Şehit Kabristanlarını Ziyaret Etti

Accenture Dıgıtal İle Türkiye'den Yurtdışına Teknoloji Transferi

Türkiye'nin ilk IoT Mükemmeliyet Merkezi ile (Nesnelerin İnterneti Mükemmelliyet Merkezi) Türkiye'den ve yurtdışından yaklaşık 30 firma ve 200'den fazla üst düzey yönetici özel ziyaretiyle 20'yi aşkın uluslararası projeyi tamamladı.

04 Aralık 2016 Pazar 22:31
Accenture Dıgıtal İle Türkiye'den Yurtdışına Teknoloji Transferi

Accenture Türkiye, Türkiye'nin dijitalleşmesine katkı sağlamak ve dijitalin sunduğu fırsatlardan şirketlerin yararlanabilmesini amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu doğrultuda, Türkiye'nin ilk IoT Merkez'i (Nesnelerin İnterneti Merkezi) olma özelliğine sahip olan Accenture IoT Mükemmelliyet Merkezi; Nesnelerin İnterneti ve Endüstri 4.0'ı temel alarak Türk mühendislerin geliştirdigi özel prototiplerle strateji ve danışmanlığı birleştirerek uçtan uca çözümler üretiyor.

Kurulduğu günden bu yana son bir yılda yarısı tamamen Türkiye'de tasarlanan toplam 20'den fazla uluslararası projenin tamamlandığı ve Türkiye'den ve yurtdışından da 30'dan fazla firma ve 200'den fazla üst düzey yöneticinin özel çalıştaylar düzenledi. Accenture, Türkiye IoT Mükemmelliyet Merkezi ile Türkiye'nin endüstriyel kapasitesini ve Endüstri 4.0'daki gücünü göstermeye ve dijitale yatırımlarına devam ediyor.

kizilay_banner_468X060

Anahtar Kelimeler: Accenture

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce hangi Memur konfederasyonu, memurun hakkını tam anlamıyla daha iyi korumakta?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV