22 Temmuz 2017 Cumartesi

İzmir Valisi Erol Ayyıldız Şehit Kabristanlarını Ziyaret Etti

Yaşar Aşçıoğlu: Arda Turan'ı yumrukladılar

Arda Turan ile Bilal Meşe olayının ardından görevinden istifa eden TFF eski yöneticilerinden Yaşar Aşçıoğlu'ndan bomba sözler geldi.

17 Temmuz 2017 Pazartesi 13:55
Yaşar Aşçıoğlu: Arda Turan'ı yumrukladılar

6 Haziran'da Arda Turan ile Bilal Meşe arasında yaşanan olayın ardından 7 Haziran'da TFF'deki görevinden istifa eden Yaşar Aşçıoğlu'ndan skandal sözler geldi.

Aşçıoğlu İstanbul'daki evinde Fanatik'e özel açıklamalarda bulunurken, futbolumuzda yaşanan bir büyük skandalı anlattı. Aşçıoğlu, A Milli Takım'ın Katar ile oynadığı hazırlık maçı için kampta bulunduğu esnada TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in yakın dostu Kerem Bey'in, Arda Turan'a yumruk attığını ileri sürdü.

Yaşar Aşçıoğlu, Türk futbolunda yaşanan skandallarla ilgili açıklama yaparken, üstü örtülmeye çalışılan bir skandalı daha aktardı. İşte Aşçıoğlu'nun konuyla ilgili açıklaması.

"Bu işin ilk kıvılcımı Katar'da yandı. Yıldırım Demirören'in misafiri vardı. Kerem Bey diye. Katar'da gidiyor Arda Turan'la yumruk yumruğa giriyorlar otelde. Dönüşte de Kerem Bey diyor ki 'Ben galiba ayıp ettim' diyor. Yaptığından da pişman. 'Kafileyle gelmeyeceğim' diyor. Ancak Yıldırım Demirören, yakın dostu iyi bir şey yapmış gibi Kerem Beyi gidip getiriyor kafileye. Arda'nın ilk kıvılcımı burada oldu. Ancak piyango Bilal abiye (Meşe) çıktı."

kizilay_banner_468X060

Anahtar Kelimeler: Yumrukladilar

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce hangi Memur konfederasyonu, memurun hakkını tam anlamıyla daha iyi korumakta?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV