26 Mayıs 2017 Cuma

Yıldırım “Sağlıkta Taşeron Olmaz” diye Konuştu

Volkan Demirel'in Eşi Zeynep Demirel'den Bebek Müjdesi - Futbol Magazin Haberleri

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe'de forma giyen deneyimli kaleci Volkan Demirel'in eşi Zeynep Sever Demirel, Youtube hesabından paylaştığı videoyla hamile olduğunu takipçilerine duyurdu.

15 Şubat 2017 Çarşamba 04:10
Volkan Demirel'in Eşi Zeynep Demirel'den Bebek Müjdesi - Futbol Magazin Haberleri

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe'de forma giyen deneyimli kaleci Volkan Demirel'in eşi Zeynep Sever Demirel, Youtube hesabından paylaştığı videoyla hamile olduğunu takipçilerine duyurdu. Yade isminde bir kız çocuğu sahibi olan çift, ikinci kez bebek heyecanı yaşıyor.

Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel hamile olduğunu açıkladı

Fenerbahçe'nin tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel ikinci kez babalık heyecanı yaşıyor. Zeynep Demirel ile evli olan deneyimli eldiven şu sıralar ikinci kez baba olmanın mutluluğu içerisinde. Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel, sosyal medya hesabından çektiği bir videoyla hamile olduğunu açıkladı. Youtube hesabından hamilelikle ilgili bir video paylaşan Zeynep Demirel, ilk çocuğu Yade'nin hamileliği sırasında yaşadıklarını takipçileriyle paylaştı. Vidonun sonunda bir sürpriz yapan Zeynep Demirel 3 aylık hamile olduğunu açıkladı. Zeynep Demirel bu haberin kendileri için de sürpriz olduğunu ifade ederek, "Bu bizim için de sürpriz oldu. Him ummadığımız ve beklemediğimiz bir anda bu haberi aldık. Şu an 3 aylık hamileyim." şeklinde konuştu.

Volkan Demirel ve Zeynep Demirel ne zaman evlendi?

1989 İstanbul doğumlu olan Zeynep Demirel, 2009 yılında Miss Belçika güzeli seçilmişti. Volkan Demirel ile Zeynep Demirel 21 Eylül 2010'da evlendi. Çiftin 8 Şubat 2014 tarihinde Yade adında bir kız çocuğu oldu.

kizilay_banner_468X060

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce hangi Memur konfederasyonu, memurun hakkını tam anlamıyla daha iyi korumakta?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV