22 Mayıs 2017 Pazartesi

Yıldırım “Sağlıkta Taşeron Olmaz” diye Konuştu

Latif Aydemir

05 Mayıs 2016, 12:40
Latif Aydemir

Latif Aydemir, latif Aydemir Kimdir, Latif aydemir son dakika, Latif aydemir hakkında bilgi, Latif Aydemir nerelidir, İşadamı Latif Aydemir, Siyasetçi Latif Aydemir, Latif aydemir inşaat, Latif aydemir Projeleri, Latif Aydemir kimdir, yazımızda Aydemir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Latif Aydemir’ in biyografisini sizlerle paylaşıyoruz.

Latif Aydemir kimdir, Latif Aydemir , Aydemir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı, İşadamı ve Siyasetçi. İzmir ve Ege Bölgesinde İnşaat sektörünün  en bilinen isimlerinden birisi olan Latif Aydemir, güler yüzlü, sempatik tavırları ve mütevazi kişiliği çalıştığı sektördeki büyük başarısıyla İnşaat sektör temsilcileri ile İzmir’liler tarafından yakından tanınmaktadır.

Latif Aydemir, 5 Mayıs 1973 tarihinde, Ağrı’ da dünyaya geldi. Latif Aydemir kardeşlerinin ve akrabalarının etkisiyle gençlik yıllarında inşaatlarda bu mesleği temelden öğrenen Latif Aydemir,  bu dönemlerde iş yükünden dolayı eğitimini yarıda bırakmak zorunda kalmıştır.

Aydemir İnşaat Grubu’ nu kuran Latif Aydemir, başladığı her işte başarıyı yakalayan Latif Aydemir, siyaset hayatına Ak parti ile başlamış ve halen Ak parti Bayraklı Meclis Üyesi olup Başkan vekilliği görevini yürütmektedir. Aydemir GÜÇSİAD Güçlü sanayi İşadamları derneği Yönetim kurulu üyeliği ve Başkan Yardımcılığı görevine de devam etmekte olan İşadamı Latif Aydemir, kısa bir süre içerisinde inşaat, turizm ve hizmet sektörünün izmir’ deki en büyük isimlerinden birisi oldu. 2000 yılından itibaren toplu konut siteleri üretmeye başlayan Aydemir İnşaat, olarak İzmir’ e birçok eser kazandırmıştır. Bunlardan bazıları ise; Aydemir Plaza, Ento Kulak Burun Boğaz Hastanesi, Rüya Evleri, Latif Aydemir Centrium, Berra Hanım Konakları, Lia Residence, Pınarlı Sitesi, Titanic Evleri’dir. AK Parti Bayraklı Belediye Meclis Üyesi Latif Aydemir, yaptığı hizmetler ve Projeler ile göz kamaştırmaya devam etmekte olup, Aydemir İnşaat Grubu’nun kurucusu ve halen Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

Aydemir İnşaat, Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışı ile Aydemir İnşaat, özellikle konut ve işyeri proje ve taahhütleri ile altyapı işleri konusunda üst düzeyde bir bilgi birikimine sahip bir İnşaat Grubudur.

İzmir’in bayraklı ve Bornova bölgelerine büyük bir canlılık getiren Aydemir Şirketler Grubu Portföyünü genişletmek, tüm kurum çalışanlarımızın katkılarıyla her zaman iç ve dış denetimlere açık yapılar oluşturmak, hayatı daha yaşanabilir kılmak adına insanlara standartları ve güvenilirliği yüksek mekanlar sunmak temel hedeflemektedir.

Aydemir İnşaat Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Latif Aydemir, Ayda Aydemir hanımefendi ile evli olup, Aşkın Aydemir , Fatmanur Aydemir, Kardelen Aydemir adlı üç çocuk babasıdır.

AYDEMİR İNŞAAT YÖNETİM KURULU BAŞKANI LATİF AYDEMİR 

AYDEMİR İNŞAAT YÖNETİM KURULU BAŞKANI LATİF AYDEMİR

Ertan Kara

kizilay_banner_468X060

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce hangi Memur konfederasyonu, memurun hakkını tam anlamıyla daha iyi korumakta?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV