22 Temmuz 2017 Cumartesi

İzmir Valisi Erol Ayyıldız Şehit Kabristanlarını Ziyaret Etti

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Yayman Eskişehir'e Geldi

Çeşitli programlara katılmak üzere Eskişehir’e gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hüseyin Yayman, Vali Azmi Çelik’i makamında ziyaret etti.

17 Şubat 2017 Cuma 11:55
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Yayman Eskişehir'e Geldi

Çeşitli programlara katılmak üzere Eskişehir'e gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hüseyin Yayman, Vali Azmi Çelik'i makamında ziyaret etti.

Eskişehir'de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Bakan Yardımcısı Yayman, çeşitli programlara katılmak üzere kente geldiğini söyleyerek, gösterdiği misafirperverlikten dolayı Vali Çelik'e teşekkür etti.

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Yayman'ı kentte ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Çelik ise, ziyaret esnasında, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın ilimizde gerçekleştirdiği yatırımları değerlendirme fırsatı bulduklarını kaydetti. Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı'nın Eskişehir'e büyük önem verdiği belirten Vali Çelik, turizm alanında ilimizin daha çok kalkınması için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

Sohbet havasında geçen ziyaretin ardından Bakan Yardımcısı Yayman, diğer programlarına katılmak üzere valilikten ayrıldı. - ESKİŞEHİR

kizilay_banner_468X060

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce hangi Memur konfederasyonu, memurun hakkını tam anlamıyla daha iyi korumakta?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV