25 Temmuz 2017 Salı

İzmir Valisi Erol Ayyıldız Şehit Kabristanlarını Ziyaret Etti

İzmir Adliyesine Kahramanın Mezar Taşı Konuldu

İzmir’deki terörist saldırısında şehit olan trafik polisi Fethi Sekin’in adliye önünde şehit düştüğü yere mezar taşı ve Türk bayrağı konuldu.

15 Şubat 2017 Çarşamba 09:37
İzmir Adliyesine Kahramanın Mezar Taşı Konuldu

İzmir'deki terörist saldırısında şehit olan trafik polisi Fethi Sekin'in adliye önünde şehit düştüğü yere mezar taşı ve Türk bayrağı konuldu. Adliyeye gelenler, şehit polis Sekin için burada dua ediyor.

5 Ocak günü, 2 terörist bomba yüklü aracı İzmir Adliye girişi polis noktasında patlatmış, trafik polisi Fethi Sekin ise kaçan teröristlerle çatışmaya girmişti. Uzun namlulu silahlara karşı beylik tabancasıyla teröristlerle çatışan 3 çocuk babası Sekin, bir teröristi öldürdükten sonra şehit düşmüştü. Şehit Fethi Sekin'in kahramanca mücadelesi ile onlarca kişinin hayatı kurtulmuştu. Fethi Sekin'in şehit düştüğü adliyenin karşısındaki çimlik alana, Sekin'in gazi olan halasının oğlu Burak Akdeniz, mezar taşı ve Türk bayrağı koydu. Mezar taşının üzerinde "Şehit Polis Fethi Sekin" yazarken, tarihe ise Sekin'in doğumu olan 1973 yazıldığı, ölüm tarihine ise sonsuzluk işareti konduğu görüldü. İzmir Adliyesine gelen ve şehit polis Fethi Sekin'in mezar taşını görenler burada kahraman polis için dua ediyor.

Güvenlik için kasis

Öte yandan, İzmir Adliyesinin güvenliği için adliyenin girişindeki caddeye araçların hızını kesmek için kasis yapıldığı görüldü. Geçtiğimiz cumartesi günü, Şehit Fethi Sekin Caddesi'ne geliş ve gidişe 3'er tane olmak üzere 6 kasis yapıldı. - İZMİR

kizilay_banner_468X060

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce hangi Memur konfederasyonu, memurun hakkını tam anlamıyla daha iyi korumakta?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV