26 Temmuz 2017 Çarşamba

İzmir Valisi Erol Ayyıldız Şehit Kabristanlarını Ziyaret Etti

Malum medyanın çirkin yüzü!

Şortlu kadın üzerinden algı operasyonu yapan sol medya, başörtülü bir öğrenciye yapılan çirkin saldırıyı ise görmezden geldi!

16 Şubat 2017 Perşembe 07:20
Malum medyanın çirkin yüzü!

Eylül 2016'da Abdullah Çakıroğlu isimli bir meczup saldırgan tarafından şortlu bir kadına yönelik gerçekleştirilen saldırıyı günlerce gündemde tutan sol medyanın çifte standardı bir kez daha gözler önüne serildi. Şortlu kadının uğradığı saldırının yaşam tarzına müdahale olduğunu savunan sol medya, CHP'li olduğu ortaya çıkan Almila Kursar isimli saldırganın başörtülü bir lise öğrencisine yönelik saldırısını ise görmezden geldi. Sözcü, Cumhuriyet, Birgün, Evrensel, Aydınlık ve daha birçok sol medya organı, başörtülü lise öğrencisinin uğradığı çirkin saldırıya tek satır dahi yer vermedi.

BAŞÖRTÜSÜNÜ ÇIKARDI TEKME ATTI

İstanbul'da Pendik-Kadıköy hattında sefer yapan bir minibüste Maltepe'ye giden lise öğrencisi Fatma Dilara Aslıhan Yiğit, Almıla Kursar isimli CHP'li bir kadının saldırısına uğradı. Genç kızın başörtüsüne asılan Kursar, "Siz teröristsiniz, sizin yüzünüzden herkes ölüyor. Sen başın kapalı okuyamazsın" diyerek hakaretlerde bulundu. Genç kıza tekme de atan saldırgan, ardından kızın başörtüsünü çıkardı. Minibüsten indirilen saldırgan kadın gözaltına alınırken, genç kız ise ifadesi alınmak üzere Maltepe Çocuk Büro Amirliği'ne götürüldü. Darp raporu alan genç kız, kendisine saldıran A. Almila Kursar'den şikâyetçi olduğunu söyledi. Almila Kursar'ın, savcılık sorgusunun ardından tutuklanmıştı.

BAŞÖRTÜLÜ KIZA 'PROVOKATİF' SALDIRI

kizilay_banner_468X060

Anahtar Kelimeler: Malum

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce hangi Memur konfederasyonu, memurun hakkını tam anlamıyla daha iyi korumakta?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV