25 Temmuz 2017 Salı

İzmir Valisi Erol Ayyıldız Şehit Kabristanlarını Ziyaret Etti

Ak Parti'nin referandum stratejisi netleşti

AK Parti kampanya sürecini şöyle yürütecek: 18 yaş vurgusu yapılacak. Ekonomi ve terörle mücadele mesajları verilecek. Hayırcılar ötekileştirilmeden anayasa değişikliği anlatılacak. Polemiğe girilmeyecek

17 Şubat 2017 Cuma 06:50
Ak Parti'nin referandum stratejisi netleşti
AK Parti 16 Nisan'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi referandumu için stratejisini belirledi. Teşkilatlar Genel Merkez'e çağrılarak strateji hakkında Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz tarafından bilgilendiriliyor. Kampanya boyunca, anayasa değişiklik paketinde en dikkat çeken düzenlemelerinden biri olan seçilme yaşının 18'e düşürülmesi ile ilgili mesajlar verilecek. Üniversiteli gençlerin bu düzenlemeye büyük destek verdiği belirtiliyor. Polemiğe girmeden "hayırcılar" ötekileştirilmeden cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin anlatılması istendi.

EKONOMİ VE TERÖR
Stratejinin en önemli ayaklarından birisi ekonomi olacak. Bir yandan vatandaşa çıkarılan ve çıkarılacak ekonomik paketler anlatılırken diğer yandan iş dünyası ile de bir araya gelinecek. Milletle yakın temas kurulacak. Sivil toplum örgütleriyle bir araya gelinecek. Düzenlemenin Meclis'te çoğunlukla kabul edildiğine vurgu yapılacak.
“HAYIR”CILARIN İDDİALARI VE GERÇEKLER

kizilay_banner_468X060

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce hangi Memur konfederasyonu, memurun hakkını tam anlamıyla daha iyi korumakta?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV