25 Temmuz 2017 Salı

İzmir Valisi Erol Ayyıldız Şehit Kabristanlarını Ziyaret Etti

A Kazanç Plus“ 17 Temmuz’ da Yatırımcıları İle Buluşuyor

Türkiye’ nin En Güvenilir Yatırım Modeli Olmaya Aday " A Kazanç Plus" 17 Temmuz’ da Yatırımcıları İle Buluşuyor.

11 Temmuz 2017 Salı 20:31
A Kazanç Plus“ 17 Temmuz’ da Yatırımcıları İle Buluşuyor
Foto galeriye git  Türkiye’ nin En Güvenilir Yatırım Modeli Olmaya Aday " A Kazanç Plus" 17 Temmuz’ da Yatırımcıları İle Buluşuyor.

Yatırımcılar tarafından merakla beklenen yeni yatırım modeli “A Kazanç Plus” 17 Temmuz 2017 tarihinde İzmir’ de yapacağı lansman ile yola çıkıyor.

 A Kazanç Plus, yeni yatırım modeli ile birlikte “Gayrimenkul Sektörü” nde uzun yıllar ses getirecek olan sistem ile yatırımcılarını kısa sürede üst seviyelere ulaştırmayı planlıyor.

 Peki sistem nasıl çalışıyor? Burada yatırımcıların aldıkları paketler bir fon havuzunda toplanıyor. Havuzda toplanmış olan bu tutar Türkiye’ de ve yurtdışındaki birçok projeye fon sağlayarak tüm yatırımcılarına yüksek kârlılık ile kâr payı dağıtmayı planlıyor. Günümüz ekonomik krizi dahilinde gayrimenkul piyasasında yatırım geri dönüş oranı yüksek potansiyelde olan, üreticisi tarafından satılamamış  konut ve ofis grubu projelerden yüksek oranlı indirimler sağlayarak toplu satın almalar yapılacak ve sonrasında sistem genelindeki yatırımcılarına cazip bir getiri ile alım fırsatı sunacak..

Modern ve teknolojik kooperatif modeli diye adlandırabilecek bu sistem ile Türkiye 17 Temmuz’ da yeni bir yatırım modeli ile tanışıyor.

kizilay_banner_468X060

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce hangi Memur konfederasyonu, memurun hakkını tam anlamıyla daha iyi korumakta?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV