26 Temmuz 2017 Çarşamba

İzmir Valisi Erol Ayyıldız Şehit Kabristanlarını Ziyaret Etti

Erdoğan'ı ağırlayan restoran ilgi odağı oldu

Katar Emiri Al Sani'nin Cumhurbaşkanı Erdoğan onuruna verdiği yemek için seçtiği ülkedeki en büyük Türk restoranı 'Şazeli Katar', Katar basınında büyük ilgi gördü.

16 Şubat 2017 Perşembe 23:35
Erdoğan'ı ağırlayan restoran ilgi odağı oldu

İki liderin Katar'ın başkenti Doha'da bulunan "Şazeli Katar" isimli bir Türk restoranında yediği öğle yemeği Eş-Şark "Majesteleri Katar Mall'da öğle yemeği verdi... Majesteleri ve Erdoğan bölgesel konuları ele aldılar." başlığını attı.

ERDOĞAN ONURUNA...

Raya gazetesi, "Majesteleri Katar Mall'daki Türk restoranında Erdoğan onuruna öğle yemeği verdi." manşetini kullandı.

El-Vatan gazetesinde de "Majesteleri Erdoğan onuruna öğle yemeği verdi. Katar Mall'u gezdiler." şeklinde yer buldu.

"Katar Emiri kardeşi Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindeki heyet onuruna Katar Mall'daki bir Türk restoranında yemek verdi." ifadeleri kullanılan haberde, yemekte bir dizi bakan ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'a eşlik eden heyetin de hazır bulunduğu ifade edildi.

TÜRK RESTORANINDA YEMEK YEDİLER

Şark gazetesinin eski yayın yönetmeni Caber el-Haremi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Katar Emiri Hamad Al Sani'nin fotoğrafını paylaşarak "Resmiyetten uzak. Türkiye Cumhurbaşkanı ile Katar Emiri Şeyh Temim Doha'daki bir Türk restoranında yemek yiyor. İlişkiler protokol çerçevesini aştı." ifadelerini kullandı.

BİZİ İLK GÜNDEN BERİ YALNIZ BIRAKMADILAR

Şazeli Katar'ın sahibi Ömer Seyfi Aktülün, muhabirine yaptığı açıklamada, "Katar'da ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Her zaman Türk girişimcisinin yanında olan Sayın Cumhurbaşkanımıza ve heyete şükranlarımızı sunuyoruz. Katarlı dostlarımız da sağolsun, bizi ilk günden beri yalnız bırakmadı" diye konuştu.

kizilay_banner_468X060

Anahtar Kelimeler: Agirlayan

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce hangi Memur konfederasyonu, memurun hakkını tam anlamıyla daha iyi korumakta?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV