29 Haziran 2017 Perşembe

California'da 111 hasta ölme hakkını kullandı

Çare - Siz siniz...

21 Mayıs 2015, 17:29
Çare - Siz siniz...
Fatih KAYA
Çare – Siz siniz. Dün meydana gelen şiddetli yağıştan sonra İzmir’ de ortalık yine karıştı. Gerçekten afet şeklindeki bu yağıştan sonra insanlar her zamanki gibi eziyet çekti.

Böyle yağışlarda İzmir bu görüntülere alıştı artık. Nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı herkes hiç bir şey olmamış gibi burada işine gücüne devam ediyor.

Ben soruyorum sizlere Eğer Binali Yıldırım Bey İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilse idi ve bu tarz bir yağmur sonrası bu olayları yaşasaydık, bugün belediye binası önünde kesin bir gurup toplanır ve eylem yaparlardı. Eylem yapmaya gerek yok.

Mantıklı düşünelim. Çalışacak olanlara oy verelim artık. Belediye seçimlerinde Binali Bey’ i Başkan yapamadık ama bir bakın şuanda ki ortama, vekil adaylarına en çok gezen ,dolaşan ve halkın içinden gelen adaylarımıza. Her yerde karşımıza çıkıyorlar, Tansu Kaya, Kerem Ali Sürekli,Bediha Türkyılmaz,Ozan Ceyhun, Necip Nasır, Efsane Başkan Cemil Şeboy

Mahalle mahalle dolaşıp sıkmadık el bırakmadılar. Bu adaylar İzmir' deki sorunları çok iyi biliyorlar. İnanıyoruz ki bu tarz sorunları zor olsada Büyükşehir ile anlaşıp çözüme kavuştururlar.

Hatırlayın !!! Ak parti Vekilimiz Rıfat Sait ve Buca Belediye başkanı Levent Priştina. Partileri farklı ama ortak noktaları Halka hizmet. Rıfat sait Vekilimiz bu konuda çok başarılı ve anlaşılabilinir bir kişidir. Parti gözetmez.

Belediye seçimlerinde yapamadığınız ama genel seçimlerde yapabileceğimiz bir imkan var önümüzde. Herkes kaderini kendi belirler. Bu yüzden Çare-Siz siniz.  

Fatih KAYA

kizilay_banner_468X060

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce hangi Memur konfederasyonu, memurun hakkını tam anlamıyla daha iyi korumakta?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV