22 Temmuz 2017 Cumartesi

İzmir Valisi Erol Ayyıldız Şehit Kabristanlarını Ziyaret Etti

AK PARTİNİN 15.YIL KURULUŞ YILDÖNÜMÜ

14 Ağustos 2016, 17:34
AK PARTİNİN 15.YIL KURULUŞ YILDÖNÜMÜ
Cumhurbaşkanımız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan AK Parti Türk demokrasi tarihimizin çok önemli bir döneminin başlangıcı olmuştur. Kuruluşunun 15. Yılı Kutlu olsun.

Ülkemiz darbelerden ve darbecilerden çok çekti. 15 Temmuz gecesi Allah muhafaza fetöcülerin darbe girişimi başarili olsaydi eğer hiçbir şey eskisi gibi olmayacakti. Devletçe, Milletçe ve özellikle son 15 yılda yapilan onca emek bir gunde yok olacakti.

15 Temmuz gecesi hain örgüt fetö ve fetöcü teröristlere karşi büyük Kahramanlik destanlarinin yazilmasinin kivilcimini "Meydanlari dolduralim" talimatini vererek yapan Başkomutanimiz, Cumhurbaşkanimiz Recep Tayyip Erdoğan'a Milletçe şükranlarimizi sunuyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, üst aklin ve bu üst aklin taşeronluğunu yapan terör örgütleri fetö, pkk ve diğer aklı fikri Devletimizin, Milletimizin bütünlüğünü bozmak olan bu hainlere karşi dik duruş sergileyen Aziz Milletimize,

Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a, Genelkurmay Başkanimiz Org. Hulusi Akar'a, MHP'ye, CHP'ye, tüm Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, Bürokratlarımıza, Sivil Toplum Kuruluşlarina, Memur-Sen Konfederasyonumuzun Genel Başkani Ali Yalçın'a, Ankara'da kurduğu demokrasi çadirinda 27 gün 24 saat nöbet tutan Türkiye çapinda Sağlık-Sen Teşkilatimizi hain fetöcü darbecilere karşi nasil sistemli bir şekilde karşı konulmasi yönünde, bizleri yönlendiren, darbecilerin tankini durdurmak için tankin önünde darbecilere karşi koyan, Dava Adami SAĞLIK-SEN Genel Başkanimiz Metin Memiş'e, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Başkanlarimiza vermiş olduğu emeklerinden ve dik duruşlarindan dolayi Milletçe en kalbi duygu ve düşüncelerle teşekkür ediyor, Selam ve Saygilarimizi Sunuyoruz.

Ertan KARA
Siyaset Bilimi Uzmani
Sağlık-Sen İzmir Üniversiteler Şube Başkanı

kizilay_banner_468X060

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce hangi Memur konfederasyonu, memurun hakkını tam anlamıyla daha iyi korumakta?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV